دوره آموزشی نیمه پیشرفته شیرینی پزی فرانسوی

دوره آموزشی نیمه پیشرفته شیرینی پزی فرانسوی

5,600,000 تومان
دوره آموزش شیرینی پزی با اعجاز کوردون بلو

درباره این دوره

همانطور که نوزاد انسان از کودکی تمایل داره هر چیزی رو به دهان ببره و حسش کنه، تمامی انسانها هم از بدو آفرینش همیشه تمایل داشتند که هر شی جذاب و چشم نوازی رو که میبینند به شکلی در بیارند که قابل خوردن هم باشه و درنتیجه به نوعی احساس درونی تملک و لذت جویی خود به اشیا را ارضا کنند!

یه نمونه ملموس و جالبش زمانی هستش که با سس حروف و اعداد رو هم به دنیای خوردنی ها آوردیم و یا با دیدن نوزادی زیبا آنچنان به وجد می اومدیم که تمایل داشتیم یه گاز محکم از اون بزنیم اما حیف که خوردنی نبود! یا زمانی که مادر خانواده شیرینی و یا حتی خوراکی ها را به اشکال و شکل حیوانات مختلف در میاورد و برای لذت و ارضای حس مالکیت در اختیار کودک قرار میداد درواقع یک گاز کوچک از اون شیرینی باعث میشد احساس فوق العاده ی لذتبخش ورود به دنیای خوشمزه ها تمام وجودمون رو پر کنه.

زمان زیادی گذشت تا بشر بتونه میل ذاتی به خوردن را به مرحله ی عمل رسونده و طعم های محشر و خوشمزه را با اختراع دنیای رنگارنگ شیرینی ها به وجود بیاره.

درواقع شما با علم قنادی میتونید با وسایل و مواد اولیه ساده  هرچه را که خودتون یا عزیزانتون دوست دارند رو بسازید و نوش جان کنید.

این تعریف ساده ی ما از دنیای قنادیست!

اینسا گرام ما را دنبال کنید تا از تازه ترین دوره ها باخبر شوید

برای ورود به دنیای کیک و شیرینی به سبک کوردن بلو و آشنایی بیشتر با این دوره بر روی ویدئو های رایگان آموزشی ما کلیک کنید

برای مطالعه ادامه مطلب لطفا ثبت نام کنید